2 באוגוסט 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

צום ט' באב: עובדי עיריית קרית ביאליק נפשו באילת


עובדי עיריית קרית ביאליק יצאו לחופשה באילת בבוקר צום תשעה באב, לזכר חורבן שני בתי המקדש * עובדים בעירייה לקריות באינטרנט: "חוסר רגישות משווע" * גורמים בעירייה: "מדובר בהשתלמות מקצועית ולא טיול"

אילת ביום האבל (אילוסטרציה)

כמידי שנה בחודשי הקיץ יוצאים עובדי עיריית קרית ביאליק לנופש הכולל סדנת השתלמות. ימים אלו מאורגנים על ידי ועד העובדים בסבסוד העירייה באמצעות עמותות שונות.

השנה יעד החופשה הנבחר היה אילת וביום ראשון השבוע, למרות שמדובר בבוקר צום ט' באב, יצאו אוטובוסים של עובדי העירייה לכיוון העיר הדרומית.

כדאי לקרוא גם:
> ביאליק: ראש העיר פרסם את אירועי העצמאות בערב יום הזכרון
> ביאליק: מי הוסיף יותר מדי אפסים למספר החוגגים במימונה?

"מדובר בחוסר רגישות משווע", אמרו עובדי עירייה שפנו לקריות באינטרנט ודיברו שלא לייחוס, "חלק מהעובדים צמים ביום הזה וחבל שאף אחד לא מתחשב. מכל התאריכים שיכלו לבחור, בחרו דווקא ביום חורבן בית המקדש? בושה. יש מקום לעורר דיון ציבורי בנושא".

גם חברי מועצה הופתעו מהעניין ואמרו: "עובדי רשות מקומית בארץ ישראל נופשים באחד מימי האבל של העם היהודי? איפה נשמע דבר כזה. אם בחו"ל לא היו נותנים ליהודי לכבד את היום הזה הייתה קמה זעקה גדולה. מדינת חלם".

גורמים בעיריית קרית ביאליק טוענים כי התאריך נבחר בכלל על ידי עמותה לקידום מקצועי וכי לא מדובר בחופשה: "העובדים נסעו לאילת להשתלמות מקצועית מטעם העמותה לקידום מקצועי ולא לטיול. יש לפנות בעניין זה להסתדרות", עוד הוסיפו, "ביום ראשון נסעו העובדים לאילת וקיבלו את החדרים רק לקראת הערב, ולא קיימו שום פעילות אחרת. לאחר סיום הצום דאגו לצמים לארוחה, והיום החשוב כובד וקוים בדרך הטובה ביותר ולשביעות רצונם של שומרי המסורת".

עיריית קרית ביאליק (צילום: דר אבישי טייכר)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל