7 באוגוסט 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

המשרד להגנת הסביבה: חופי קרית ים הנקיים ביותר בצפון


חופי קרית ים נמצאו החופים הנקיים ביותר בצפון בחודש האחרון ובין הנקיים ביותר בארץ – כך עולה מדוח המשרד להגנת הסביבה

על פי מדד המשרד להגנת הסביבה בשלוש מארבע הבדיקות שנערכו בחודש האחרון בחופי העיר נמצאו החופים נקיים ובאחת הבדיקות נמצאו נקיים ביותר. תוצאות אלה מציבות את חופי קרית ים במקום הראשון בצפון ובין החופים הנקיים ביותר בכל הארץ.

מדד חוף נקי הוא כלי המשמש להערכה אחידה ואובייקטיבית של מידת ניקיון חופי הארץ הלא מוכרזים, בים התיכון ובמפרץ אילת.המדד מספק מידע שקוף ועדכני על מצב הניקיון בחופים אלו ומסייע לפעילות האכיפה של המשרד להגנת הסביבה, מול רשויות שלא מבצעות את חובתן בשמירה על ניקיון חופיהן.

ראש העיר שמואל סיסו קיבל השבוע את התוצאות בקורת רוח אך ציין כי הוא אינו מופתע: "התוצאות האלה הן ההוכחה לכך שאין קסמים וניסים וכשמשרדי הממשלה מעבירים את התקציבים הדרושים ניתן להגיע לתוצאות". בעבר טענו בעיריית קרית ים במשך שנים כי מרבית הזיהום בחופי העי ר נגרם מסחף של ספינות הנכנסות לנמל חיפה ולצורך התמודדות עם בעיה זו יש צורך בתקציב לניקוי החופים על בסיס יומי ולא שבועי. במשך שנים כאמור סרבו במשרד להיענות לפניה זו ורק השנה לאחר לחץ כבד של ראש העיר הסכימו במשרד לשנות מדיניות זו.

בעיריית קרית ים הביעו השבוע סיפוק, אמרו כי "התוצאות מדברות בעד עצמן" והביעו תקווה כי במשרד לאיכות הסביבה יחליטו להמשיך במדיניות זו של תקצוב ניקוי החופים על בסיס קבוע.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל