9 באוגוסט 2012

מחאה: מחיר מופרז לקנקן לימונדה ויחס מזלזל ב"קפה קפה"


כמה עולה קנקנן לימונדה ב"קפה קפה"? אייל ואלייה יהודה, תושבי קרית אתא, פנו למערכת "קריות באינטרנט" ותיארו את שעבר עליהם בסניף "קפה קפה" במרכז הקניות ביג בקריות. ה"חוויה הלא נעימה" פורסמה בעמוד הפייסבוק של "קריות באינטרנט" וזכתה עד כה (בתוך 18 בלבד) לכ-2,700 לייקים, 1,700 שיתופים ומעל 1,000 תגובות.

כך נכתב בתלונת הזוג יהודה בצירוף חשבונית:

"אתמול ב21:45 הגענו לשבת בבית הקפה החדש "קפה קפה" בביג קרית אתא. הזמנו לאכול ובנוסף הזמנו 2 קנקני לימונדה. כשקיבלנו את החשבון היינו בטוחים שנפלה טעות כשראינו שרשום לימונדה קטן 8 יח' סה"כ 96 שקל!!! קראנו למלצרית להגיד שנפלה טעות והזמנו רק 2 קנקנים ואז המלצרית אמרה שזו לא טעות(!) וכי הם מחשבים קנקן כמו 4 כוסות לימונדה (12 ש"ח כ"א), מכאן 2 קנקנים = 8 כוסות. מלכתחילה כשביצענו את ההזמנה שאלנו את המלצרית אם יש קנקן להזמין והיא אמרה שיש ולא ציינה שאנחנו הולכים לשלם עליו 48 ש"ח!!! כשקראנו לאחראית (זוהר) היא תחילה הסבירה שאין להם מחיר לקנקן ואין לה מה לעשות ותנסה לדבר עם הזכיין אולי הוא יוכל להפחית במחיר אבל בשום מצב לא יותר מ10% הנחה, לאחר שלא היינו מרוצים מהתשובה כי ציפנו שיפחיתו הרבה יותר, היא התנהגה אלינו כאל עבריינים וכשביקשנו לדבר עם מישהו מעליה, היא שיקרה לנו שהבעלים יהיה רק בבוקר ואמרה למלצרית שהיא לא רוצה לדבר איתנו ולא הייתה מוכנה לשמוע/ לגשת אלינו יותר(!), ביקשנו מזוהר שלפחות תיתן לנו חשבונית ובה רשום שהזמנו 2 קנקנים ולא כפי שמופיע 8 כוסות כי אנחנו רוצים להעביר את זה הלאה ולא מובן לפי מה שכתוב בקבלה מה שבאמת הזמנו. היא אמרה שאין לה אפשרות לתת לנו דבר כזה כי זה מה שהקופה מדפיסה וזה יעשה להם בעיות עם "מס הכנסה". אחת המלצריות אמרה לנו לפתע שהבעלים ישנו וקראה לו, הוא עשה לנו "טובה" והפחית לנו 10% הנחה מהחשבון כלומר, הנחה של 19 ש"ח. אני חייבת לציין היינו חסרי אונים מצד אחד אם היינו קמים מבלי לשלם היו מזמינים לנו ניידת ומביישים אותנו ומצד שני לא האמנו שאנחנו צריכים לשלם 96 ש"ח עבור 2 קנקני לימונדה (שהאמת שאחד מהם נשאר כמעט מלא), בעצם שילמנו עבור הלימונדה יותר ממה ששילמנו עבור האוכל שהזמנו!!! מעבר לכך ההתנהגות המאוד לא מסבירה פנים ומאוד לא שירותית של זוהר האחראית ושל בעל המקום היה מקומם אפילו עוד יותר!!!"

מרשת "קפה קפה" נמסר:

"מקור המקרה הנו בתום לב של מלצרית בבית קפה שהנו סניף חדש ברשת. המלצרית רצתה לשרת את רצונכם בהזמנת קנקן לימונדה שאינו מוצר הנמצא בתפריט (הרשת מגישה משקאות קלים בכוסות בלבד), מזגה 4 כוסות לימונדה לתוך קנקנן וכך גם חישבה את החשבון. אם היוודע הנושא לבעלי הסניף הוא זיכה ב 10% הנחה על כל החשבון. הרשת הסיקה מסקנות ממקרה זה והעבירה הוראה מפורשת לכל הסניפים לא להגיש מוצרים אשר אינם נמצאים בתפריט ומחירם ברור לכל".

החשבונית שפורסמה ב"קריות באינטרנט" ועוררה סערה ברשת

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל