9 באוגוסט 2012

וידאו: ראש עיריית קרית מוצקין נוהג ללא חגורה וחונה בחניית נכים


מאת יבגני זרובינסקי

מי צילם את חיים צורי מבצע את עבירות התנועה? אגף הדוברות של העירייה * משרד התחבורה קיים ברחבי הקריות את פרוייקט "קו ה-CASH" לבני הנוער בקריות, סוג של מונית הכסף אבל בתוך אוטובוס * כשהגיע האוטובוס לרחבת היכל התיאטרון בקרית מוצקין, הגיע למקום גם ראש העיר חיים צורי כשהוא נוהג ללא חגורה ואם זה לא מספיק, את רכבו הוא החנה בחנייה המיועדת לנכים -כך נראה בבירור בסרטון וידאו שפורסם בפייסבוק של עיריית קרית מוצקין * עיריית קרית מוצקין: "מדובר בערב בו היכל התיאטרון סגור, לא נערכות הצגות ולא מגיע אליו ציבור"
מאת: יבגני זרובינסקי

שכח את החגורה? צורי מגיע ברכבו למקום

אגף הדוברות של עיריית קרית מוצקין פרסם בעמוד הפייסבוק של העירייה סרט וידאו בו נראה ראש העיר חיים צורי מגיע (יום רביעי) לפעילות של משרד התחבורה ברחבת היכל התיאטרון בעיר, משוחח עם התלמידים ואף מצטלם איתם. גולש חד עין שפנה אל "קריות באינטרנט" הפנה את תשומת ליבנו לכך שבסרטון הוידאו נראה צורי מגיע למקום כשהוא נוהג ללא חגורת בטיחות (דקה 1:14) ולאחר מכן נראה (דקה 3:20) רכבו כשהוא חונה בחנייה המיועדת לנכים, בזמן שצורי עצמו מצטלם עם ילדי העיר.

"בושה שזו הדוגמא שמציג ראש העיר בפני בני הנוער: לנהוג ללא חגורת בטיחות ולהחנות בחניית נכים. צפיתי בסרטון שהעלתה העירייה והייתי בשוק", אומר א' (השם המלא שמור במערכת) שהפנה את תשומת "קריות באינטרנט" לנושא.

צורי מצטלם עם בני נוער כשברקע רכבו חונה בחניית המיועדת לנכים

מעיריית קרית מוצקין נמסר לקריות באינטרנט כי במקום לא היו רכבים נוספים והמתחם היה סגור. מאוחר יותר הועברה תגובה בזו הלשון: "אנו מודים על פנייתכם והיא חשובה בכדי להסיר ספקות, למנוע הפרסום השגוי ולסכל הטעיות.

לצורך פעילות חברי יחידת הנוער של העיר באוטובוס ה-CASH של קווי הלילה ומטעמי בטיחות נסגרה אתמול החל מהשעה 21:00 רחבת החנייה של היכל התיאטרון העירוני לתנועת רכבים. עוד יצוין כי מועד הגעת אוטובוס ה-CASH תוזמנה לערב בו היכל התיאטרון סגור, לא נערכות הצגות ולא מגיע אליו ציבור.

סגירת רחבת החנייה הייתה צעד מתבקש נוכח דרישות הבטיחות והצורך לעמוד בחריגים המאפיינים את מיזם קווי הלילה ובכללם: איסור תנועת האוטובוס בתצורת תאורה ומערכת הסאונד שהורכבה עליו, העמדת האוטובוס, רכב ראש העיר ורכב בטיחות נוסף במיקומים שאינם עולים עם תקנות התעבורה והסימון בכביש. ומכאן, כי מלכתחילה התייתרה תכליתה המקורית של רחבת החנייה וכן הסימונים שעל הכביש. כמו כן, תשומת לבכם לעובדה כי הרכב אותו נהג ראש העיר – ב"כניסה" שתוזמנה לבקשת צלם הפרויקט – הינו רכב אספנות משנת 1974.

מכאן, שכותרת פנייתכם מטעה ומטילה קלון. פרסום מכל סוג שהוא יחטא להקשר ולאמת".

צפו בסרטון הוידאו >

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל