16 באוגוסט 2012

חילופי מנהלים במרפאת "לין" של "כללית רפואה משלימה"


ד"ר בטינה הוניגבאום-שוולב, מומחית באקופונקטורה וצמחי מרפא סיניים, היפנוזה, דמיון מודרך ו- NLP ובעלת ניסיון של יותר מ- 14 שנה בטיפולים ברפואה משלימה, מונתה השבוע למנהלת רפואית במרפאת "לין" של "כללית רפואה משלימה" בחיפה והיא מחליפה בתפקיד את ד"ר זיו בר שיכהן כמנהל רפואי של מרפאות "כללית רפואה משלימה" בקריון ובחדרה

"הגעתי לתחום הרפואה המשלימה, לאור העובדה שהיא רואה את האדם כמכלול שלם של גוף, נפש, רוח ורגש ומטפלת בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים של המחלה", כך אמרה השבוע ד"ר בטינה הוניגבאום-שוולב עם כניסתה לתפקיד מנהלת רפואית במרפאת "לין" של "כללית רפואה משלימה" בחיפה.

ד"ר בטינה הוניגבאום-שוולב, בעלת תואר M.D מאוניברסיטת ריו דה ז'נרו- ברזיל, למדה בנוסף דיקור וצמחי מרפא סיניים, היפנוזה, דמיון מודרך ו- NLP והיא מחליפה את ד"ר זיו בר, מנהל רפואי של מרפאות "כללית רפואה משלימה" בקריון ובחדרה.

מנהלת השירות והתפעול של "כללית רפואה משלימה" במחוז צפון, אירית רון פנקס, בירכה את ד"ר הוניגבאום-שוולב לרגל מינויה וציינה כי, "במשך 14 שנות עבודתה של ד"ר הוניגבאום-שוולב ברפואה המשלימה היא הראתה מסירות רבה למטופלים ואין לנו ספק כי תמשיך להצליח ולהעניק את מיטב השירות למטופלים גם בתפקידה החדש".

מרפאת "לין" של "כללית רפואה משלימה", מעניקה מגוון טיפולים ובהם: דיקור סיני, טווינא, שיאצו, נטורופתיה, הומיאופתיה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, היפנוזה ועוד. בנוסף, במרפאה, ניתן טיפול לחולי סרטן, העוברים את טיפולי הכימותרפיה במרכז הרפואי "לין".

לדברי מנהלנית מרפאת "כללית רפואה משלימה" "לין" בחיפה, עינב פולק, "אנו נמצאים בקשר רציף עם כל הרופאים במחלקות במרכז הרפואי "לין", משתתפים בישיבות צוות ומשתפים פעולה עם הרופאים ברפואה הקונבנציונאלית בכדי לספק למטופלים את מכלול הטיפולים שלו הם זקוקים".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל