19 באוגוסט 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

רוסלנה רודינה תככב בשער המגזין של הקריון


הדוגמנית רוסלנה רודינה, בת זוגו של אייל גולן, נבחרה לככב בשער מגזין האופנה "טרנדי" של הקריון

שער נוסף. רודינה מתוך מגזין טרנדי, צילום דודי חסון

רוסלנה רודינה, (24) הדוגמנית ובת זוגו של הזמר אייל גולן, נבחרה לככב בשער מגזין האופנה והלייף סטייל "טרנדי", של הקריון בקרית ביאליק.

מגזין האופנה והצרכנות הקרוב של הקניונים, אשר יופץ בקרב ארבע מאות אלף קוראים ברחבי הארץ, יהיה בסימן אופנה ויכלול בין היתר: כתבות אופנה, השקות קולקציות סתיו-חורף 2012/13, הפקות אופנה, תוכן מערכתי בנושאי צרכנות ולייף סטייל, מבצעי אופנה ועוד.

במסגרת יום הצילומים שנערכו עם צלם האופנה דודי חסון, תככב רוסלנה בשער המגזין וכן בהפקות אופנה, סטיילינג ומדורי הלייף סטייל של המגזין.

בהכנות לצילומים. רוסלנה רודינה

רוסלנה אמנם ויתרה על ניסיון במשחק, לפחות במחזמר "פיטר פן", אבל לאחרונה היא מככבת ביותר ויותר קמפיינים בארץ ובעולם ומטפחת את מעמדה כדוגמנית בולטת בתעשייה וזה לא מעט בזכות החבר.

רוסלנה ואייל גולן הם ללא ספק הזוג המתוקשר ביותר במדורי הרכילות בחודשים האחרונים, למרות פער הגילאים ביניהם של 17 שנה הזוג מתגורר יחד בביתו של גולן במגדלי YOO ומחזיק בזוגיות יציבה.

על סט הצילומים שמרו רוסלנה וגולן על דביקות שיא, על התיק של רודינה יש מחזיק מפתחות ועליו תמונה שלה ושל גולן ביחד. כמה רגעים אחרי שהגיעה ליום הצילום היא כבר כתבה לו על הוול בפייסבוק "my love" ובין כל פריים לפריים השניים התכתבו ללא הפסקה בסמסים.

על סט הצילומים סיפרה שהיא ואייל החלו לשחק יחד טניס, פעמיים בשבוע, אצל המאמן רן קוריס ושהם אף קיבלו מקוריס גביע מקום ראשון בזוגות מעורבים. עוד סיפרה שהיא צפויה להשתתף בימים הקרובים בקמפיין יחד עם אמה, למודעות בקרב צעירות למחלת סרטן צוואר הרחם.

רוסלנה תטוס בשבוע הבא לביקור משפחתי באוקראינה, ובספטמבר צפויה לטוס לצלם קמפיין אופנה באיטליה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל