20 באוגוסט 2012

ניסה לרצוח חברתו כי התכתבה עם גברים בפייסבוק


יהודה מיסגאנא, תושב קרית מוצקין בן 29, מואשם כי דקר את חברתו לשעבר עשרות פעמים לאחר שסירבה לחזור אליו * מחקירת המשטרה עלה גם כי זעמו עלה לאחר ששמע כי היא מתכתבת עם גברים ברשת הפייסבוק * הנאשם חדל ממעשיו רק כשהבחין בשוטרים רצים לעברו

כתב אישום הוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד תושב קרית מוצקין בן 29, המואשם כי ניסה לרצוח את חברתו לשעבר משום שזו החליטה לעזוב אותו. על פי כתב האישום, הוא איים עליה ברצח מספר פעמים ואמר לה כי "אם מישהו אחר ייגע בך – אני אהרוג אותך ואותו".

עוד עלה בחקירת המשטרה כי לאיש, יהודה מיסגאנא, הפריע כי חברתו מתכתבת עם גברים אחרים ברשת החברתית – פייסבוק.

מכתב האישום עולה מיסגאנא ניסה להפעיל לחץ על חברתו כדי שתחזור בה מהחלטתה להיפרד ממנו. בשלב מסוים הוא החל לאיים על חייה ובאחד המקרים אמר לה: "את רק שלי. אם מישהו אחר ייגע בך אני ארצח אותך ואותו".

דקירות רבות לאור יום

לפני כשבועיים הגיע מיסגאנא למרכזית לב המפרץ, סמוך לקניון הסינמול, כדי לפגוש את חברתו שעשתה את דרכה למכללה בה היא לומדת. החברה ניסתה להבהיר לנאשם כי היא לא מעוניינת לחזור לקשר עימו, הוא החל להכותה ודקר אותה עשרות פעמים בכל חלקי גופה.

מיסגאנא הפסיק לדקור את חברתו רק כאשר עובר אורח הזעיק ניידת משטרה שהייתה בקרבת מקום וכשאלו רצו לכיוונו, הוא השליך את הסכין ונמלט. כשעתיים מאוחר יותר נעצר מיסגאנא בדירת מסתור אצל חברו בקרית מוצקין.

החברה הועברה לטיפול בבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת. היא סבלה מחבלות רבות בגופה ומפגיעות במספר איברים פנימיים. הפרקליטות ביקשו להאריך את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים נגדו.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל