22 באוגוסט 2012

זכאות לבגרות: ביאליק במקום הראשון, מוצקין בתחתית


הלם בקרית מוצקין: מקום אחרון בקרב ערי הקריות בשיעור הזכאות לבגרות * אשתקד הובילו את הרשימה

משרד החינוך פרסם הערב (יום ד') את שיעור הזכאות לבגרות לפי מקום מגורים לשנת תשע"א. מהנתונים עולה כי בראש ערי הקריות ניצבת קרית ביאליק עם 63.55% זכאים לבגרות.

לאחר מכן ניצבת קרית אתא עם 62.62% זכאים, קרית ים עם 61.57% ובמקום האחרון ניצבת העיר קרית מוצקין עם 60.2% בלבד.

קרית חיים לא מופיעה ברשימת הערים ונכללת כחלק מהעיר חיפה, שלה 70.82% זכאים לבגרות.

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי: "אני שמח שקרית ביאליק שבה למקומה הטבעי כעיר המובילה בחינוך. יחד עם הנתונים המחמיאים, החשוב מבחינתי הוא המקום אליו יגיעו בעתיד תלמידי העיר ועל כן, חשוב שנמשיך להשקיע בכל תלמיד ונאפשר סביבת לימודים נוחה, עם מירב התנאים. במהלך ארבע השנים האחרונות נרשמת עלייה קבועה באחוז הזכאים לתעודת בגרות וזו תוצאה ישירה להיקף ההשקעות של העירייה בחינוך – החל מגני הילדים. אין ספק כי הישגים אלה הינם תוצאה של השקעת משאבים יעילה ונכונה, בשילוב של עבודה שיטתית, יעילה ומקצועית של כלל צוותי החינוך וההוראה בעיר וזו ההזדמנות להודות להם. בקריית ביאליק מאמינים כי לכל תלמיד יש מקום במערכת החינוך העירונית – כך היה בארבע השנים האחרונות וכך יהיה גם בעתיד, ללא קשר לתוצאות וטבלאות, כאלה ואחרות. הבגרות איננה חזות הכל, אלא חינוך מהגיל הרך, לערכים, לאזרחות טובה ותרומה לקהילה. לשמחתי, בכל אלה מצטיינת קריית ביאליק ונתן זה אינו פחות חשוב מתוצאות הזכאות לבגרות".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל