3 בספטמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

נסראללה: "נקודות החולשה של ישראל – יעדים תעשייתיים וגרעיניים"


פגיעת טיל בקרית ים במהלך מלחמת לבנון השניה (צילום ארכיון)

"כל האופציות של חיזבאללה תהיינה פתוחות אם ישראל תתקוף אותנו ולא נסתפק רק בלהגן על עצמנו" – כך אומר הערב (שני) מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה. בראיון לרשת הטלוויזיה הלבנונית "אל-מיאדין" סיפר נסראללה כי הורה לפעילי הארגון שבראשו הוא עומד "להיערך לקראת אפשרות שייכנסו ביום מן הימים לגליל, שכן זו אחת האופציות העומדות בפנינו".

על פי הדיווח באתר וואלה, נסראללה אמר עוד כי ארגונו יכול לפגוע בכל מטרה בישראל, בין אם היא צבאית ובין אם לא. "אנחנו אלה שבוחרים את היעדים. הישראלים יודעים שיש לנו את היכולת הזו", הוסיף. "יש היום הרתעה. מאז מלחמת לבנון השנייה ועד היום השגנו הרתעה אמיתית. אם עמי האזור רק ירצו – הם ייווכחו לדעת כמה ישראל חלשה יותר ממגדל קלפים".

לדבריו, "ישראל תמיד מסתמכת על המכה הראשונה, כפי שב-67' היא תקפה שדות תעופה וכפי שבעופרת יצוקה היא תקפה כינוס של משטרה בעזה". עם זאת, הבהיר לישראל שאל לה לסמוך על המכה הראשונה והוסיף כי ישראל לא תוכל לפגוע בכל משגרי הטילים של חיזבאללה. "אפילו אם יישארו לנו טילים מעטים, הטילים האלה יכולים להפוך את חייהם של מאות אלפי ישראלים לגיהנום. על כן, אל תסמכו על המכה הראשונה".

"כשישראל מדברת על הרס לבנון היא לא מדברת על מטרות צבאיות בלבד. כשהיא אומרת שהיא תהרוס את ארצנו, אני אומר לה שאהרוס כל דבר אצלה. ידוע שנקודות החולשה בישראל הן יעדים בעלי אופי כלכלי, תעשייתי, חשמלי וגרעיני", אמר. "אם ישראל תפעל ללא רסן – גם אנחנו נפעל ללא שום רסן".

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל