10 בספטמבר 2012

למעלה מעשור ובאופן פרטי מארגנת אילנה שכטר חבילות מזון לנזקקים


צדיקה אמיתית: כבר למעלה מעשר שנים שאילנה מארגנת באופן פרטי חבילות מזון לנזקקים בקריות לקראת החגים. בנוסף, היא מאמצת שלושה ילדים, שגם הם עוזרים לה בתרומה לקהילה

תכירו את אילנה שכטר (49), רואת חשבון במקצועה מכפר ביאליק (לשם עברה מקרית ביאליק), שמספקת בהתנדבות מצרכי מזון למשפחות נזקקות מהקריות. ביחד עם בעלה, ילדיה ואחיותיה, מחלקת אילנה ארגזי מזון לעשרות משפחות שמתגוררות. שווי כל ארגז של מצרכי מזון למשפחה נע בין 250 ל-300 שקל.

כל עבודתה של אילנה נעשית באופן פרטי, ללא כל עמותה וכד'. את הפרטים על המשפחות הנזקקות היא מקבלת משירותי הרווחה בעיריות קרית אתא, קרית ביאליק וקרית ים. "בראש השנה אשתקד חילקנו ארגזי מזון ל-71 משפחות והשנה אנו צפויים לעבור את ה-80, שיזכו לחגוג את ראש השנה עם ארוחה חמה".

כמו כן, פעילה אילנה כל השנה בקרב המועדוניות של הרווחה לילדים נזקקים ומארגנת להם פעילויות ובר/ת מצוות על ידי תרומות מאנשים פרטיים כמוני וכמוך, חברים משפחה ומכרים וכל מי שרוצה לתת יד בדבר.

שכטר גם מאמצת שלושה ילדים: שני בנים שגדלו במוסד "אהבה" שבכפר ביאליק, ויתומה נוספת מהמוסד. "הם באים אלי, אוכלים אצלי, ישנים אצלי. חגגתי להם בר מצוות, מסיבת גיוס לאחד הבנים, חתונה של הבית. אני עושה את הדברים האלה ולא שואלת את עצמי אפילו למה. בעזרת משפחה ואנשים רבים שעוזרים".

"אנשים שמעוניינים להעניק לעוד משפחה בישראל ארוחה חמה לחג, מוזמנים ליצור איתי קשר בכתובת המייל eilanas2@walla.com", מסכמת שכטר.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל