12 בספטמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"עובדי חברת החשמל ימשיכו להנות מהטבת החשמל שהושגה כדין"


"ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון בראשותי, לא יאפשר לאף יו"ר דירקטוריון או מנכ"ל בחברה לנסות ולפגוע בהטבת החשמל של עובדי החברה", אמר בסוף השבוע מ"מ יו"ר המזכירות הארצית ויו"ר הוועד הצפוני של עובדי חברת החשמל יעקב דבידה בפני מאות מעובדי החברה במהלך טקס הרמת כוסית לחג

ימשיכו להנות. יו"ר הוועד הצפוני של עובדי חברת חשמל יעקב דבידה. צילום: דוד שוקרר

לנוכח הפרסומים האחרונים, המייחסים ליו"ר דירקטוריון חברת החשמל האלוף במיל' יפתח רון טל, אמירות בדבר תמיכתו כביכול בפגיעה בהטבת החשמל לעובדי החברה, אמר בסוף השבוע מ"מ יו"ר המזכירות הארצית ויו"ר הוועד הצפוני של עובדי חברת החשמל יעקב דבידה, במפגשים שקיים עם מאות מעובדי החברה, "גם בעבר נעשו ניסיונות רבים ע"י גורמים שונים, כולל יושבי הראש בעבר של דירקטוריון חברת החשמל ומספר מנכ"לים לשעבר של החברה לבטל את הטבת החשמל, אך הם כשלו בכך ואין גם כל סיכוי שניתן את ידינו לפגיעה בהטבת החשמל".

יעקב דבידה הדגיש עוד, "הטבת החשמל לעובדי החברה, מעוגנת בהסכם קיבוצי משנת 2002 וארגון העובדים הצפוני בראשותי לא יאפשר הפרת ההסכם הקיבוצי בצורת חד צדדית. אין לי ספק שאם יתקיימו דיונים על רפורמה בחברת החשמל, הנושא יעלה שוב על הפרק, אך הוא יהיה טעון אישור והסכמה על כל שינוי מבני מהמזכירות הארצית של עובדי בחברה".

"עובדי חברת החשמל ימשיכו ליהנות מהטבת החשמל שהושגה כדין ומעוגנת בהסכם קיבוצי ואין כל סיכוי כאמור שנאפשר לגורם כזה או אחר לפגוע בעובדים".

 

.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל