16 בספטמבר 2012

חובש מד"א הגיע לטפל באשה וסייע להסדיר חובה לחברת החשמל


מושיקו מוסקוביץ, חובש בכיר במד"א, הגיע לטפל באשה שנפלה בביתה * משגילה כי הנפילה נגרמה מחושך ששרר בבית לאחר שהחשמל בדירה נותק, הסדיר את חובה של הנפגעת והחזיר את החיוך לפניה

סייע ללא היסוס. החובש מושיקו מוסקוביץ

היום (א'), סמוך לשעה 11:00, התקבלה במוקד מד"א קריאה על אשה כבת 58 שנפלה בביתה ואינה מסוגלת לקום. צוות מד"א שהוזעק למקום, הגיע לדירה ומצא את הנפגעת כשהיא שכובה על הרצפה ליד מיטתה. מושיקו מוסקוביץ', חובש בכיר ונהג אמבולנס, סייע לנפגעת לקום מן הרצפה ושאל אותה לפשר הנפילה.

"הנפגעת הסבירה לי כי אתמול נותק החשמל בביתה, עקב חוב לחברת החשמל. משנפלה חשיכה על הבית, ניסתה הנפגעת להגיע אל ארון החשמל ולהבין את פשר נפילת החשמל, אולם מעדה בדרך ונותרה שכובה על הרצפה ללא כל סיוע".

יצויין, כי הנפגעת היא אשה החיה בגפה, סובלת ממחלת הורטיגו ונזקקת לעזרה סיעודית.

מושיקו מוסקוביץ לא היסס ומשסיים לטפל בנפגעת, חייג מיידית למוקד 103 של חברת החשמל, וניסה להבין כיצד יוכל לסייע ולהחזיר את החשמל אל בית הנפגעת. מוקד חברת החשמל הסביר למושיקו כי עליו לשלם את החוב או חלקו, על מנת שיוכלו להשיב את החשמל לדירה- וכך עשה. המטופלת, שלא נזקקה לפינוי לבית החולים, התרגשה עד מאוד מהמחווה והודתה למושיקו עמוקות. "לרוב יש לי חברים שיעזרו לי. החודש אף אחד לא יכל להושיט סיוע ונקלעתי למצב הזה. אני מודה לך מאוד", אמרה הנפגעת.

"לא היה לי ספק שאני חייב לעזור לה. מדובר באשה חולה, שכל המצרכים במקרר שלה עלולים להתקלקל, שלא לדבר על התרופות שלה המוחזקות בקירור. פניתי למוקד חברת החשמל והסדרתי את החוב, על מנת שיוכלו לחבר אותה מיידית לחשמל בחזרה", אמר מושיקו.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל