1 באוגוסט 2012

נהריה הירוקה: 100 דירות נמכרו בחצי שנה


נהריה הירוקה: 100 דירות נמכרו בחצי שנה

הנתונים לא מותירים ספק: השכונה המתחדשת בנהריה מובילה את שוק הנדל"ן בצפון

ענף הבנייה בארץ ממשיך להתאושש ואיתו גם שוק הדירות החדשות בצפון. חברת 'סלע בינוי', דיווחה השבוע על מכירת 24 דירות בפרויקט סלע V בחודש המכירות הראשון. נתון זה מצטרף ל-100 דירות נוספות שנמכרו בשכונה נהריה הירוקה ולמגמת שיא בביקוש לאיזור ספציפי בעיר.

הנתונים משתלבים בדיווח שהעביר השבוע משרד האוצר, על זינוק חד של 17% במכירת דירות חדשות ועל עלייה של עשרות אחוזים ברכישת דירות חדשות על ידי זוגות צעירים לעומת חודשי אפריל-מאי בשנה שעברה.

שכונת נהריה הירוקה הוקמה בשנים האחרונות והיא ממוקמת מרחק של מספר דקות ממרכז העיר נהריה. בשכונה מתגוררים כ-5,000 תושבים כשחתך האוכלוסיה הוא משפחות צעירות ועובדות. בשכונה קיים מרכז מסחרי ואף הוקמה טיילת ציבורית ירוקה וגן משחקים ובימים אלה נבנה בסמוך אליה קניון ארנה.

> לפרטים נוספים אודות פרוייקט סלע V בנהריה הירוקה

רועי בן שלוש, מנהל המכירות בחברת 'סלע בינוי', טוען כי מדובר בתופעה ייחודית לשכונה: "זוגות צעירים ומשפחות רבות החלו להפנים כי המחירים במרכז העיר לא ישובו לכפי שהיו בשנים עברו, כיום נהריה הירוקה היא האלטרנטיבה היחידה שמתאימה לכל משפחה המעוניינת בדירה חדשה במחיר שפוי. הפרויקטים שלנו בירוקה מציעים קשת רחבה של דירות לכל מטרה החל מדירות 3 חדרים ב-700 אלף ש"ח ועד למיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ב-1.150 מיליון ש"ח. אין לי ספק כי השילוב של המחירים ואיכות הדירות הביא לגל הקונים המאסיבי אשר צפוי ללכת ולהתגבר בזמן הקרוב."

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל